Startuoja socialinė kampanija „Nenoriu būti apsaugotas pusiau“

2019-06-13

„Nenoriu būti apsaugotas pusiau“ –  tai „Kauno grūdų“ veterinarijos farmacijos komandos rengiama socialinė kampanija, kuria siekiame atkreipti žmonių dėmesį į keturkojų augintinių priežiūrą.

„Augintiniai – tikri ir pilnaverčiai šeimos nariai, kurių sveikata ir laimė priklauso nuo šeimininkų. Šios socialinės kampanijos tikslas – skleisti žinią, kad niekas kitas, tik šeimininkai gali pasirūpinti savo augintinio sveikata, ir ne pusiau, o visu 100 procentų“, – sako kampaniją organizuojanti „Kauno grūdų“ marketingo projektų vadovė Agnė Vybornė.

Iki rugpjūčio vyksiančios kampanijos „Nenoriu būti apsaugotas pusiau“ metu keturkojus auginančius šeimininkus kviesime daugiau sužinoti apie tai, kaip tinkamai pasirūpinti savo gyvūnais. „Sveikata ir gera savijauta – didžiausias ne tik žmogaus, bet ir gyvūno turtas. Tad kampanijos metu edukuosime žmones, kaip prižiūrėti savo augintinius, kokias priemones naudoti, kad užtikrintume jų gerą savijautą. Kadangi  didžiausia problema, su kuria susiduriama – tai augintinius užpuolantys parazitai, pristatysime, kaip nuo to apsaugoti savo mylimus keturkojus“, –  pasakoja A. Vybornė.

Kaip ji pažymi, ši problema itin išryškėja šiuo metų laiku. Statistika rodo, kad iki 95 proc. šunų užsikrečia erkėmis, dažnai užsikrečia ir katės. Be to, iki 50 proc. šių keturkojų augintinių neišvengia ir blusų. Tai tampa ne tik augintinių, bet ir šeimininkų problema.

Išsamiau apie kampaniją „Nenoriu būti apsaugotas pusiau