Kombinuotieji pašarai ir premiksai
Mūsų veikla

Gaminame kombinuotuosius pašarus ir premiksai bei suteikiame profesionalias konsultavimo paslaugas ūkiams. Mūsų ekspertų komanda nuolat ieško sprendimų, kaip gerinti ūkio efektyvumą, didinti ūkio pelną, užtikrinti gyvulių sveikatingumą ir gerovę.

Mūsų tikslas – padėti ūkiams didinti pelną efektyviai naudojant turimus resursus. Mūsų prioritetas - gyvūnų produktyvumas ir geros sveikatos užtikrinimas visais jų gyvenimo tarpsniais. Konsultavimo paslaugas grindžiame ilgalaikiu ūkininkavimo patirties ir šiuolaikiniu technologijų pažinimu. Klientams tiekiame ne tik pašarus, bet ir sudarome individualius planus efektyviam ūkio procesų valdymui ir optimizavimui.

Mūsų gaminami produktai

„Kauno grūdų“  pašarų formulės yra sudarytos iš aukščiausios kokybės žaliavų, kurios užtikrina subalansuotą ir optimalią gyvūnų mitybą. Naudojant naujausias tendencijas, adaptuojame pašarus pagal specifinius ir individualius ūkininkų poreikius. Siekiame, kad gyvūnai gautų visus reikiamus maistinius elementus, išlaikant jų gerovę ir optimalų ūkių produktyvumą.

Mūsų gaminami produktai

  • Visavertis pašaras vištoms. Kombinuoti pašarai pakaitinėms vištaitėms, vištoms, dedeklėms, broileriams, kalakutams, dedeklėms. 
  • Kombinuotieji pašarai gyvuliams. Kombinuoti pašarai veršeliams, melžiamoms karvėms, užtrūkusioms karvėms, mėsiniams galvijams. 
  • Pašarai žirgams, žuvims, avims ir ožkoms, triušiams, jaukai žuvims.
  • Pašarų priedai.
  • Vitaminai ir mineraliniai papildai, vitamininiai mineraliniai laižalai.
  • Baltymų koncentratai.