Greitai paruošiamos košės

Mūsų veikla

Esame lyderiaujanti ir vienintelė įmonė Baltijos šalyse, turinti greitai paruošiamų produktų gamyklas ir galinti pasiūlyti platų asortimentą iš Lietuvoje užaugintų žaliavų.  

Gaminame greitai paruošiamas košes ir makaronus indeliuose ir pakeliuose. Mūsų produktų asortimente – net 3 mūsų prekės ženklai ir daugiau kaip 35 produktai, skirti privatiems prekių ženklams.

ACTIVUS

Tavo energijos šaltinis!

Dietinių skaidulų šaltinį – košes – galima rinktis iš siūlomų viso grūdo avižinių dribsnių, grikių ar kuskuso.

Produkcija paženklinta „Rakto skylute“ – sveikatai palankesnių maisto produktų ženklu. Produktų linija „Dairy free“ skirta netoleruojantiems laktozės ar veganams, o košės be pridėtinio cukraus – ieškantiems dar sveikesnių mitybos sprendimų.

Sveiki pusryčiai ar pietūs indelyje, kuriuos lengva ir greita paruošti - misija įmanoma! Prireiks tik karšto vandens. Košėmis galima pasistiprinti bet kur: darbe, namie, gamtoje, kelionėje, žygyje… Šios košės puikiai tinka visiems, norintiems mityboje sumažinti cukraus kiekį, laktozės ir riebalų suvartojimą, tačiau išlaikyti sotumą ilgiau (net iki 4 valandų). Asortimente galima rasti 12 skonių košes, 2 iš jų – be pridėtinio cukraus! 

Noriu sužinoti daugiau