Naminių gyvūnų pašarai

Viena iš AB „Kauno grūdai“ veiklos sričių – naminių gyvūnų ėdalo gamyba ir prekyba. Turime sukaupę daugiau nei 30 metų gyvūnų maisto technologinės ir veterinarinės farmacijos patirtį. Kontroliuojame gamybos grandinę nuo žaliavų iki galutinio produkto gamybos, pilnai atsakome už kiekvieną žingsnį gamyboje ir galime garantuoti kokybę. Profesionali specialistų komanda, nuosava gamybinė bazė ir inovatyvūs sprendimai lemia naminiams gyvūnams skirtų produktų verslo sėkmę ir įsitvirtinimą rinkoje.

Super premium šunų pašaras

Jau kelerius metus visame pasaulyje pastebima tendencija, kad žmonės savo augintiniais rūpinasi ne ką mažiau nei savimi. Siūlome aukščiausios klasės – super premium – maistą šunims ir katėms, pažymėtą „Quattro“ prekės ženklu. Esame vieninteliai gamintojai Europoje, naudojantys šaltyje džiovintus ingredientus naminių gyvūnų pašaro gamyboje.  Kiekviena „Quattro“ sauso pašaro granulė yra padengta šaltyje džiovinta natūralia mėsa, suteikiančia pašarui natūralų skonį ir kvapą, o augintiniai tai jaučia ir labai mėgsta!
„Quattro“ asortimente siūlome begrūdžių produktų linijas, skirtas mažų veislių, visų veislių ir didelių veislių šunims. Šie super premium kokybės produktai sukurti atsižvelgiant į šuns amžių, veislės dydį.
Taip pat asortimente turime produktų liniją, kuri yra pagaminta be kviečių.
 

Noriu sužinoti daugiau
Vidutinės klasės pašaras šunims ir katėms

Vidutinės klasės gyvūnų maistas šunims ir katėms yra puikus pasirinkimas ieškantiems kompromiso tarp kokybės ir prieinamumo. Šie pašarai kuriami su ypatingu dėmesiu maistinei vertei ir  gyvūno sveikatos naudai, todėl dažnai tampa populiariu pasirinkimu tų šeimininkų tarpe, kurie nori užtikrinti savo augintiniams aukštos kokybės mitybos racioną be didelių išlaidų.
Vidutinės klasės šunų pašaras „Canis“ yra praturtinti vitaminais, mineralais - šie ingredientai padeda palaikyti gerą šuns imuninę sistemą ir bendrą sveikatą. Asortimente siūlome platų sausų ir konservuotų pašarų pasirinkimą. „Canis“ produktai turi ir super premium klasei būdingų ingredientų, tokių kaip gliukozaminas, omega 3 ir omega 6 riebalų rugštys. 
 

Katėms skirti vidutinės klasės pašarai „Lamurr“ taip pat pasižymi aukšta maistinės verte. Šiuo prekės ženklu pažymėtas kačių maistas subalansuotas palaikyti sveiką kačių kūno masę ir aktyvumą. Sauso ir konservuoto „Lamurr“ pašaro asortimente rasite ir sterilizuotoms katėms tinkamus produktus.

Ekonominės klasės paršaras šunims ir katėms

Ekonominės klasės pašarai šunims ir katėms yra prieinami daugeliui gyvūnų savininkų. 
Mūsų gaminamas „Aport“ prekinis ženklas yra skirtas suaugusiems visų veislių šunims. Pašaro išskirtinumas - unikali trikampė granulė, padedanti palaikyti tinkamą šuns burnos higieną. 
 

„Cat Cat“ katėms skirtas prekinis ženklas.

Šis pašaras praturtintas katėms būtinu cinku, omega-3 riebalų rūgštimis, reikalingoms palaikyti tinkamą katės odos ir kailio būklę.