Miltai ir miltų produktai

Miltų gamybos grandinė prasideda nuo kruopščiai atrinktų, iš Lietuvos ūkininkų supirktų, aukščiausios klasės grūdų. Turime nuosavą laboratoriją, kurioje atliekame tyrimus, siekiant išsiaiškinti grūdų kokybę ir užtikrinti, kad gamyboje būtų naudojami tik patvirtintos kokybės lietuviški grūdai.

Grūdus malame ir miltus gaminame nuosavame malūne, skaičiuojančiame jau 130 metų. Įmonės „Kauno Grūdai“ malūnas sumala iki 70 000 tonų kvietinių ir ruginių miltų per metus. Esame sukaupę didžiulę malūnininkystės patirtį, puoselėjamos ilgaamžes lietuviškos malūnininkystės tradicijos garantuoja atsakingą požiūrį į kiekvieną gamybos procesą. 
 

Miltai

Turime platų skirtingų tipų kvietinių ir ruginių miltų asortimentą. Tad kiekvienam gardžiam gaminiui galima rinktis jam labiausiai tinkamus miltus, kurie garantuos puikų rezultatą.

Mūsų vizitinė kortelė – aukščiausios klasės „Ekstra“ kvietiniai miltai, kurie yra gaminami iš kviečio grūdo branduolio, todėl jų struktūra yra ypatinga. „Ekstra“ miltai dėl ypatingo malimo yra išskirtinio stambumo itin birūs kruopmilčiai, todėl jūsų tešloje nesusidarys gumuliukai. Išskirtinė gamybos metodika keičia ir miltų produktines savybes – dėl savo birumo jie itin tinka konditeriniams patiekalams. Iš „Ekstra” miltų gaminami kepiniai būna purūs ir puikiai iškilę.

Ekstra miltai
Džiūvėsėliai

„Kauno grūdų“ džiūvėsėliai nėra tik susmulkinti paprastos duonos trupiniai. Pirmiausia, pagal specialią receptūrą yra paruošiama tešla. Paruošta tešla yra brandinama. Brandinimas galutinio produkto struktūrai suteikia švelnumo. Po brandinimo formuojami reikiamo dydžio tešlos gabalėliai, kurie specialiais volais suspaudžiami ir tik tuomet kepami. Siūlome šiuos džiūvėsėlius: tradicinius; su paprika; su ciberžole.

Patiekalai gražiai apskrunda ir įgauna traškumą iš išorės, o viduje lieka sultingi ir minkšti. Parinktas geriausias stambumas, kuris idealiai prilimpa prie paniruojamo gaminio. Spalvų gama leidžia pasirinkti norimą patiekalo išvaizdą.

Miltiniai mišiniai

Namuose savo pačių rankomis paruošti patiekalai yra kur kas skanesni ir suteikia daugiau teigiamų emocijų. Ruošti kepinius iš miltinių mišinių paprasta ir lengva. Kepiniai bus puikaus skonio, nes visų mišinių receptūros yra atsakingai parinktos atsižvelgiant į degustacijų metu išsakytą vartotojų nuomonę.

Mes pažadame, kad jūsų kepiniai bus tarsi profesionalaus šefo jau iš pirmo karto, o kokybė atitiks aukščiausius standartus.

Siūlome miltinius mišinius lietiniams blynams, šokoladiniam pyragui, o mišiniai picai, blynams ir šokoladiniams keksiukams patenka į Lietuvoje populiariausių miltinių mišinių TOP 10-tuką.

Nauji produktai ir privatūs prekių ženklai

Siekdami patenkinti vartotojų poreikius, nuolat atnaujiname siūlomų produktų asortimentą, papildydami jį vis naujais produktais. Per metus vidutiniškai sukuriame apie 90 naujų produktų. 

Mūsų R&D komanda stebi pasaulines tendencijas, eksperimentuoja, ieško ne tik naujų skonių, bet ir išskirtinių produktų paruošimo technologijų. Rengiame degustacijas, fokus grupės tyrimus, kiekviename žingsnyje atliekame tiek skonio, tiek ir kokybės bandymus, kol gauname geriausią rezultatą. Kiekvienu atveju mums svarbiausia kokybė, kurią  siekiame pasiūlyti vartotojams.   

Gaminame ir privačiais prekių ženklais pažymėtus produktus. Atsakingai aiškinamės kliento poreikius ir siūlome juos atitinkančius produktus. Pasirūpiname visa gamybos eiga: nuo receptūros kūrimo iki galutinio produkto pakavimo technologijos. 
Dėl ilgaamžės veiklos istorijos, sukauptos patirties ir diegiamų modernių technologijų nuolat plečiame klientų ratą. Mūsų klientai – ne tik didžiausi Baltijos šalių mažmeniniai prekybos tinklai, bet ir kitų šalių pasauliniai tinklai.