„KG Group“ ir KTU bendradarbiavimas: kartu ieškos novatoriškų sprendimų

2020-02-03

Jau ne vieną dešimtmetį įmonių grupė „KG Group“ bendradarbiauja su Kauno technologijos universitetu (KTU). Siekiant ir toliau skatinti mokslo bei verslo darbą išvien, kuriant novatoriškus produktus, keliant darbuotojų kvalifikaciją bei ruošiant naujus specialistus, vakar „KG Group“ ir KTU atstovai pasirašė atnaujintą bendradarbiavimo sutartį.


„Pasaulis naujų produktų gamyboje sparčiai žengia į priekį. Beveik 50 proc. savo produkcijos eksportuojame į daugiau kaip 50 šalių. Dirbame su pasauliniais prekybininkais, kurie kelia ne tik aukštus kokybinius reikalavimus, bet ir ieško novatoriškų sprendimų. Tad pastaraisiais metais viena iš mūsų veiklos strateginių krypčių – modernizacija, gamybinių pajėgumų plėtra. Iš technologinės pusės stengiamės žengti koja kojon su inovacijomis, taip pat turime neatsilikti ir su savo kompetencijomis. KTU matome išskirtinės kompetencijos specialistus, pažangiausią laboratorinę įrangą, suteikiančią unikalių galimybių kuriant naujus produktus, sprendžiant kitus aktualius klausimus“, – sako bendradarbiavimo sutartį pasirašęs AB „Kauno grūdai“ vykdomasis direktorius Remigijus Veikalas.

„Šis laikmetis kelia naujus reikalavimus, todėl labai džiugu, kad „KG Group“ įmonių grupė nestovi vietoje, investuoja ir atnaujina gamybos technologijas, drąsiai žengia į tarptautines rinkas. Tikiu, kad Kauno technologijos universitetas savo rengiamais specialistais ir atliekamais moksliniais tyrimais gali prisidėti prie „KG Group“ veiklos, abipusiškai naudingai bendradarbiauti plėtojant inovacinius gamybos procesus ir kartu pasiekti pozityvių rezultatų“, – sako KTU rektorius prof. Eugenijus Valatka.

„Kauno grūdų“ vykdomasis direktorius R. Veikalas pažymi, kad bendradarbiavimas tarp verslo ir mokslo užtikrina abipusę naudą. „Dirbdami kartu geriau suprantame vieni kitų poreikius, galimybes bei ribotumus, o tai, manau, yra svarbiausias šio bendradarbiavimo rezultatas. Jauniems specialistams – tai galimybė praktiškai susipažinti su gamybos ypatumais, mums – prisidėti prie reikalingų specialistų auginimo, paruošti juos naujoms gamybos technologijoms, kad galėtų lengvai integruotis gamybinėje veikloje. Tikiu, kad ateityje mūsų bendradarbiavimas dar labiau išsiplės. Įmonių grupės veikla apima dešimt integruotų verslų, mūsų gaminamų produktų ir teikiamų paslaugų spektras iš tiesų platus. Tad neabejoju, kad ir patys studentai imsis iniciatyvos, įsitraukdami į mūsų veiklos sritis“, – sako R. Veikalas.

Vakar atnaujintos bendradarbiavimo sutartys pasirašytos tarp KTU ir „KG Group“ įmonių grupei priklausančių AB „Kauno grūdai“ bei Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų.

Apie „KG Group“

Vieną didžiausių, moderniausių ir ekonomiškai stipriausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje – įmonių grupę „KG Group“ – sudaro AB „Kauno Grūdai“, Kaišiadorių ir Vilniaus paukštynai bei dukterinės kompanijos. „KG Group“ verslai apima gamybos grandinę „nuo lauko iki stalo“, kuri leidžia užtikrinti aukštą gaminamų produktų kokybę. Dėl unikalios vertės grandinės esame vertinami Lietuvoje ir daugiau kaip 50 pasaulio šalių, į kurias eksportuojama mūsų produkcija.