„KG Group“ darbuotojai tradiciškai rinkosi į pavasarinę talką

2019-04-07

Balandžio 5 dieną, penktadienį, „KG Group“ darbuotojai rinkosi į jau tradicija tapusią pavasarinę talką. Jos metu tvarkė aplinką prie skirtinguose Lietuvos miestuose įsikūrusių įmonių grupės padalinių.

„KG Group“ įmonių grupė savo veikloje ne tik laikosi visų aplinkosaugos reikalavimų, bet ir vykdo įvairias iniciatyvas, kuriomis prisidėtų prie supančios aplinkos tausojimo. Skatiname darbuotojus rūpintis aplinka, kurioje dirbame. Aplinkosauga yra kiekvieno iš mūsų gyvenimo dalis, patys reikšmingai prisidedame prie mus supančios gamtos gerbūvio. Todėl jau daugiau nei dešimt metų renkamės į pavasarinę talką, kurios tikslas – švari mus supanti aplinka,“ - sako „KG Group“ personalo direktorė Klaudija Pauliukevičiūtė.

Kaip pažymi K. Pauliukevičiūtė, ne ką mažiau svarbu ir tai, kad tokiomis iniciatyvomis kaip pavasarinė talka siekiama kurti ir darbuotojų bendruomeniškumo jausmą. „Įmonių grupėje dirba per 3900 darbuotojų. Mūsų padaliniai yra išsidėstę įvairiuose Lietuvos miestuose, taip pat turime įmonių ir užsienyje. Mūsų tikslas – suburti vieningą komandą. Tikime, kad įvairios darbuotojus sutelkiančios iniciatyvos yra puiki priemonė susivienyti“, - sako „KG Group“ personalo direktorė.

Kasmet prisidėti prie aplinkos tvarkymo talkos kviečiami visi „Kauno grūdų“, Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų darbuotojai. Taip pat pavasarinė talka rengiama ir prie kituose Lietuvos miestuose įsikūrusių „KG Group“ valdomų gamybinių padalinių.