„KG Group“ apdovanojo geriausius gamybos darbuotojus

2019-12-22

2019-iems skaičiuojant paskutines dienas, „KG Group“ įmonių grupė pasveikino geriausius gamybos padaliniuose dirbančius darbuotojus. Jau kelintus metus iš eilės suorganizuoti „Auksinio grūdelio“ apdovanojimai, kurių metu apdovanota 180 darbuotojų.

„Kiekvienam darbuotojui reikalingas grįžtamasis ryšys, kuris parodytų, jog tai, kaip jis dirba, kokiomis vertybėmis vadovaujasi atlikdamas savo kasdienes užduotis ir siekdamas tikslų, yra matoma ir vertinama. Jau kelintus metus iš eilės organizuojame „Auksinio grūdelio“ apdovanojimus, kurie skirti įvertinti darbuotojus, kurie per šiuos metus išsiskyrė ne tik savo rezultatais, bet ir yra pavyzdys kitiems kolegoms. Atsakinga komisija, sudaryta iš vadovų, renka labiausiai per metus išsiskyrusius darbuotojus, taip pat ir patys kolegos gali rinkti draugiškiausią, nuoširdžiausią ar pozityvo nestokojantį kolegą“, –  pasakoja įmonių grupės „KG Group“ personalo direktorė Klaudija Pauliukevičiūtė.

Šiemet nugalėtojai buvo renkami 8-iose nominacijose: Metų ūkiškumo, Metų debiuto, Metų specialisto, Metų talento, Metų karjeros posūkio, Metų vertybių puoselėtojo, Metų pozityvo ir Metų kolegos. „Nominacijomis siekiame apimti ne tik darbines, bet ir asmenines darbuotojų savybes. Vertiname darbuotojų iniciatyvumą, bendradarbiavimą tarpusavyje, pagalbą vienas kitam. Tikime, kad tai svarbūs elementai, siekiant rezultatų“, – sako personalo direktorė K. Pauliukevičiūtė.

„Auksinio grūdelio“ apdovanojimai įteikti „Kauno grūdų“ bei Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynų gamybos cechuose, mėsinių viščiukų auginimo padaliniuose, elevatoriuose bei sandėliuose dirbantiems darbuotojams. Iš viso apdovanota 180 darbuotojų, dirbančių įmonių grupės padaliniuose, veikiančiuose įvairiuose Lietuvos miestuose bei miesteliuose, tarp kurių Radviliškis, Telšiai, Alytus, Kėdainiai, Jonava, Pilviškiai (Vilkaviškio raj.), Šeštokai (Lazdijų raj.) ir kiti. Prieš pat Kalėdas įmonių vadovai aplankė gamybos ir logistikos padalinius, kur ne tik įteikė „Auksinio grūdelio“ apdovanojimus, bet ir visus darbuotojus pasveikino su artėjančiomis šventėmis.

Sausio mėnesį planuojama apdovanoti ir administracijoje dirbančius „KG Group“ darbuotojus.

Apie „KG Group“

„KG Group“ – viena didžiausių, moderniausių ir ekonomiškai stipriausių gamybinių susivienijimų Lietuvoje. Daugiau nei 120 metų veikiančią įmonių grupę sudaro AB „Kauno Grūdai“, Vilniaus ir Kaišiadorių paukštynai bei dukterinės bendrovės. „KG Group“ verslai sudaro unikalią gamybos grandinę „nuo lauko iki stalo“. Tai leidžia užtikrinti aukštą gaminamų produktų kokybę. Dėl visą gamybą apimančios grandinės esame vertinami Lietuvoje ir daugiau kaip 50 pasaulio šalių, kur tiekiame savo produkciją.