„Kauno grūdai“ pristato naują produktų kategoriją – „Activus“ košes dėžutėse

2021-05-04

„Kauno grūdai“ pristato naują gaminamų produktų kategoriją – košes dėžutėse, kurios – puikus pasirinkimas gardiems šeimos pusryčiams. Įmonė vartotojams siūlys Lietuvoje žinomo prekės ženklo „Activus“ populiariausių skonių košes, kurias paruošti taip pat paprasta ir greita.

„Kauno grūdai“ greitai paruošiamas košes indeliuose gamina nuo 2015 m. Turime ir žinių, ir patirties, ir visas reikiamas gamybines technologijas bei gamybinius pajėgumus. Greitai paruošiamų košių indeliuose kategorijoje esame lyderis, mūsų prekės ženklas „Activus“ yra puikiai žinomas, o juo pažymėtos košės – mėgstamos vartotojų. Tikimės, kad vartotojai įvertins ir mūsų gaminamas košes dėžutėse“, – sako „Kauno grūdų“ greitai paruošiamų produktų vadovė Oksana Šimoliūnaitė.

Asortimente – populiariausi skoniai

„Activus“ košių dėžutėse asortimente bus galima rinktis iš trijų pačių populiariausių „Kauno grūdų“ gaminamų košių: siūlysime avižinę košę su braškėmis, taip pat avižinę košę su avietėmis, kurių gamyboje naudojamos liofelizuotos – šaltyje džiovintos – uogos, bei grikius su vištiena. Taip pat siūlysime ir vieną iš naujausių „Activus“ produktų – grikių košę su grybais grietinėlės padaže. „Mūsų siūlomos košės dėžutėse – jau pagardintos, taigi papildomai nereikės ieškoti papildomų ingredientų, o viskas jau iškart paruošta. Neabejotinai patiks ir patiems mažiausiems. O tai, kad košių gamyboje naudojame liofelizuotas uogas bei vaisius, kurie išsaugo gerąsias savybes, yra ne tik gardus, bet ir sveikatai palankus pasirinkimas“, – sako produktų vadovė Oksana Šimoliūnaitė.  

Košių dėžutėse paruošimas, kaip ir indeliuose, taip pat greitas ir patogus. Paruošti dėžutėse siūlomoms košėms pakaks karšto vandens ir vos dviejų minučių. Skirtumas tai, kad kiekvienas vartotojas galės pasirinkti pageidaujamą porciją. „Tai puikus pasirinkimas šeimai pusryčiams. Pagrinde orientuodamiesi į šeimyninius pusryčius ir kūrėme „Activus“ košes dėžutėse“, – atskleidžia produktų vadovė.

Pozicionavimą atspindintys dizainai

„Activus“ – tai prekės ženklas, kuris skatina visuomenę rinktis aktyvų laisvalaikį, sportuoti, judėti. Dėl to esminė „Activus“ socialinės atsakomybės krypčių – įvairiausių sporto renginių, ėjimo varžybų ir bendrai – aktyvių visai šeimai skirtų atrakcijų rėmimas. O mūsų greitai paruošiamos košės visuose šiuose renginiuose lydi kaip energijos šaltinis. Ne veltui ir „Activus“ šūkis – „Tavo energijos šaltinis“. Šią prekės ženklo ideologiją siekta atspindėti ir dėžučių dizainuose. „Dizainuose žaismingai atvaizduojame skirtingus žmones judesyje. Pagrinde mūsų košių vartotojas – jaunesnės kartos žmogus, taigi vizualizacijose ieškome jaunatviškumo, spalviškumo, pozityvumo. Siekėme jau per vaizdus perteikti energiją, kuri yra „Activus“ prekės ženklo vizitinė kortelė“, – pasakoja produktų vadovė O. Šimoliūnaitė.