„Kauno grūdai“ prisidejo prie akcijos „Maltiečių sriuba“

2018-02-14

Prieš Kalėdas buvo vykdoma Maltiečių senelių paramos akcijos „Maltiečių sriuba“, jos tikslas buvo surinkti 260 000 eurų, maistu ir kita pagalba paremti vienišus ligotus, globojamus senelius 42-uose Lietuvos miestuose. Deja, Maltiečiams pritrūko surinkti 40 000 eurų iki reikiamos sumos, todėl buvo paskelbtas papildomas aukojimas vasario mėnesį. Šis mėnesis buvo pavadintas susitelkimo mėnesiu ir skatino žmones aukoti, o verslo įmones prisidėti savo produkcija.

Įmonė AB „Kauno grūdai“ atsiliepė į Maltiečių prašymą susitelkti ir savo produkcija prisidėjo prie globojamų senelių meniu paįvairinimo šiltomis košėmis. Parama iškeliavo į 15 miestų bei miestelių ir pasiekė 1132 pagalbos laukiančius senelius. Daugelis jų, tokios greitai paruošiamos košės ragavo pirmą kartą – net teko pademonstruoti, kaip ją pasigaminti. Seneliai labai džiaugėsi maistingu šiltu valgiu, juk tokiu šaltmečiu retas iš globotinių nusigauna į parduotuvę, tad ir maistas ant jų stalo labai skurdus.

Štai taip gautomis dovanomis džiaugėsi Tautvilas, gyvenantis vienkiemyje netoli Aukštadvario. Užpustytais keliais senukas nenukeliauja iki prekybos centrų, šaltoje palaikėje trobelėje (net kepurės kambaryje nenusiima) Tautvilas draugauja tik su savo ištikimais sargais šuniukais. Dabar jį sušildys ir peržiemoti padės košės.

Maltiečių lūkesčiai pasiteisino ir džiaugiasi, kad jiems pavyko surinkti trūkstamą pinigų sumą, galės vykdyti seneliams duotus pažadus ir nė vienam nebus atimta viltis.