Avialinijos skrydžių metu keleiviams siūlys „Kauno grūdų“ produktų

2019-11-11

AB „Kauno grūdai“ gaminamos produkcijos jau galima įsigyti ir skrydžių metu. Net trys tarptautinės oro linijos keleiviams siūlomų užkandžių asortimentą papildė įmonės gaminamomis greitai paruošiamomis košėmis ir makaronais indeliuose.

„Keliaujantiems vienas svarbiausių faktorių, renkantis užkandžius, yra greitas ir patogus paruošimas. Visgi kelintus metus stebime tendenciją, kad skubančiam šiuolaikiniam žmogui to nebeužtenka. Ieškoma aukštos kokybės, sveikesnio, natūralesnio produkto, ne ką mažiau svarbu ir skonių įvairovė. Tokius reikalavimus keliame sau, gamindami ir greitai paruošiamus produktus. Tai, kad tarptautinės oro linijos nusprendė mūsų produkcija papildyti keleiviams siūlomų užkandžių asortimentą, mums yra dar vienas įvertinimas. Vadinasi, pataikome į vartotojų poreikius“, – sako AB „Kauno grūdai“ greitai paruošiamų produktų vadovė Oksana Šimoliūnaitė.

Lapkričio pradžioje „Kauno grūdų“ greitai paruošiamomis košėmis ir makaronais indeliuose savo užkandžių asortimentą papildė dvi oro linijų bendrovės: Lietuvos „GetJet Airlines“ ir didžiausia Suomijos aviakompanija „Finnair“. Vengrijos bendrovė „Wizzair“ savo keleiviams užsisakyti šios produkcijos siūlo jau metus. Skrydžių keleiviams siūloma „Activus“, „Sun Yan“ ir „JustInn“ prekių ženklais pažymėtų „Kauno grūdų“ greito paruošimo košių ir makaronų indeliuose.

Produktų vadovė O. Šimoliūnaitė atskleidžia, kad minėtų aviakompanijų klientai gali užsisakyti avižinės košės su avietėmis ir braškėmis, grikių su vištiena, kuskusą su čederio sūriu bei šio rudens naujieną – makaronų – pasta su šonine. „Nuolat plečiame produktų asortimentą, tad tikimės, kad ateityje skrydžių metu keleiviai galės pasimėgauti ir kitais mūsų produktų skoniais, kurių šiuo metu mūsų asortimente yra beveik  40“, – sako „Kauno grūdų“ atstovė.

AB „Kauno grūdai“ greitai paruošiamas košes ir makaronus pradėjo gaminti 2011 metais. Didžiąją dalį – daugiau kaip 90 proc. –  šios produkcijos bendrovė eksportuoja  į 23 pasaulio valstybes, tarp kurių – Ispanija, Vokietija, Prancūzija, Olandija, Skandinavijos šalys ir kt.