„Kauno grūdai“ pristato naują produktų kategoriją – trąšas vejai!

2021-05-10

„Kauno grūdai“ pristato naują produktų kategoriją – premium klasės trąšas vejai, pažymėtas „ProGarden“ prekės ženklu. Pavasariui skirtas trąšas jau galima įsigyti „Kauno grūdų“ mažmenos parduotuvėse bei elektroninėje parduotuvėje https://www.kgshop.eu/. Atitinkamai pagal sezoną pildysime „ProGarden“ asortimentą aktualiais produktais.

„Prekių ir paslaugų kompleksiškumas yra vienas iš mūsų išskirtinumų. Nuolat ieškome galimybių plėsti savo produktų krepšelį, atsižvelgiant į tai, kas mūsų klientams galėtų būti aktualu ir kas jiems užtikrintų dar patogesnį apsipirkimą. Ūkininkai, atvykstantys į mūsų parduotuves įsigyti pašaro ar premiksų savo auginamiems gyvuliams, prie namų ar galbūt ir sode augina veją, kurią prižiūri ir puoselėja. Todėl neabejotinai jiems aktualus produktas – trąšos vejai. O kad jų galės įsigyti ir pas mus, bus tik patogiau, nes tai, ko jiems reikia ne tik ūkiui, ras vienoje vietoje. Be to, šios trąšos yra plataus vartojimo prekė. Juk veją augina ne tik ūkininkai, bet ir gyvenantys name, kotedže ar turintys kur nors sodybą. Tai produktų grupė, kuri aktuali plačiam žmonių spektrui. Taigi tikimės taip išplėsti savo klientų ratą. Juolab kad planuojame, jog ateityje šių produktų bus galima įsigyti ne tik mūsų parduotuvėse – tikimės, jog su laiku jie atsidurs ir prekybos tinklų parduotuvių lentynose“, – sako „Kauno grūdų“ Kombinuotų pašarų ir premiksų verslo marketingo projektų vadovė Indrė Kiškytė Eidukaitė. Ji pažymi, jog būtent trąšos „Kauno grūdų“ krepšelyje atsirado todėl, kad vystydami augalininkystės verslą, turime šioje srityje pakankamai ir žinių, ir patirties, ir visas reikiamas gamybines galimybes.

Kaip pasakoja Marketingo tarnybos atstovė, prieš pradedant gaminti trąšas, atlikta vartotojų apklausa, siekiant išsiaiškinti, kas lemia jų pasirinkimą, perkant priemones vejos priežiūrai, koks jų poreikis ir lūkesčiai. Taip pat konsultuotasi su „Kauno grūdų“ augalininkystės verslo atstovais – agronomais, produktų vadovais – bei Lietuvoje jau žinomu apželdinimo specialistu Tautvydu Gursku, kuris pasidalijo praktiniais patarimais, kaip prižiūrėti veją, kokia turėtų būti trąšų sudėtis ir kt. Beje, T. Gurskas tapo „ProGarden“ reklaminiu „veidu“ bei prekės ženklo ambasadoriumi, todėl jį galima pamatyti ir mūsų reklaminiuose maketuose.

„ProGarden“ asortimentui sukurtos keturių rūšių trąšos bei trijų rūšių vadinamieji dirvos gerintojai. Kol kas prekyboje galima rasti šiam metų laikui – pavasariui – skirtos trąšos „Spring Starter“, nes būtent šiuo metu ir prasideda pavasarinis vejos tręšimas. Su kiekvienu sezonu prekyboje siūlomų trąšų asortimentas atitinkamai plėsis: siūlysime trąšas vasaros sezonui, rudeniui, taip pat trąšas, kurios naikina samanas“, – sako I. Kiškytė Eidukaitė. Kaip ji atskleidžia, ateityje planuojame plėsti „ProGarden“ produktų krepšelį, į asortimentą įtraukiant trąšas uogoms ir daržovėms, vaismedžiams ir kt.

Sužinokite daugiau apie „ProGarden“ produktus ir tinkamą vejos priežiūrą: https://progarden.lt/